Home page banner

Hikayenizi Her Yere Ulaştırın

SES olarak, dünyanın önde gelen içerik bağlantı sağlayıcısı olmaktan gurur duyuyoruz. Endüstri ortaklarımızla birlikte, yeryüzünde harika deneyimler sunmak için uzayda olağanüstü şeyler yapmayı hedefliyoruz.

İki farklı yörüngede 70'in üzerinde uydu ile erişim konusunda benzerimiz yoktur. Gezegenin neredeyse her yerinde yüksek performanslı video ve veri çözümlerini yönetmek ve sunmak için çoklu ve akıllı bir uydu ağı ile yer altyapısını, endüstri lideri uzmanlığımızla birleştiriyoruz.

30 yılı aşkın bir zamandır süregelen başarımız, sürdürülebilir yenilik üzerine inşa edilmiştir. SES olarak biz, daha fazla yerde, daha fazla işletmeyi, topluluğu ve devlet kurumunu, güvenilir ve başarılı bir şekilde birbirine bağlamanın yanı sıra doğrusal ve isteğe bağlı video içeriğini günün her saati sorunsuz bir şekilde sunmaya devam ediyoruz.

Sunacak çok şeyimiz var ama hikayemiz basit. Yayıncıların ekranda daha fazla izleyiciye dokunmasına yardımcı oluyor, mobil ağ operatörlerinin keşfedilmemiş pazarlara açılmasını, barış güçlerinin gerçek zamanlı istihbarat almasını, yolcuların çevrimiçi çalışmasını ya da oyun oynamasını sağlıyor ve toplulukların dijital bir dünyada, hatta gezegenin en ücra yerlerinden bazılarında gelişmesine katkıda bulunuyoruz.

Hepimizin bir hikayesi var. SES olarak, hikayenizi, gitmesini istediğiniz yere ulaştırma özgürlüğüne sahip olmanız gerektiğine inanıyoruz.

Satellite and Cloud banner image

SES ile hikayenizi her yere ulaştırın.

BİZ:

  • Dünya çapında 1 milyardan fazla TV izleyicisine yayın yapıyor,
  • Dünyanın en büyük 10 telekomünikasyon şirketinden 7'sine hizmet veriyor,
  • Dünyanın 6 büyük yolcu gemisinden 4'ünü bağlantısını gerçekleştiriyor,
  • 58 devlet kuruluşunu güvenilir, sağlam ve güvenli ağ hizmetleriyle destekliyoruz.